t-shop
jasný ako facka

moderný generátor online poistenia pre všetkých, ktorí vedia čo chcú.

Neplatíte priveľa?

Stačí pár klikov a obratom získate prehľadné porovnanie cien všetkých na trhu dostupných ponúk, pre vami požadované poistenie. Kedykoľvek a kdekoľvek.  

povinné zmluvné poistenie

Nájsť najlacnejšie zákonné poistenie vášho vozidla nebolo nikdy jednoduchšie. Náš generátor porovná nielen cenu, ale tiež rovnako dôležité jednotlivé parametre poistenia. Sú nimi napríklad rozsah a územná platnosť asistenčných služieb, či benefity vo forme pripoistení.
havarijné poistenie

Vyberte si jednoducho a rýchlo to najvýhodnejšie krytie škôd pre svoje vozidlo. Nech už sa rozhodujete podľa rozsahu krytia (havária, vandalizmus, stret so zverou, živelná pohroma ...), výška spoluúčasti alebo iné parametre, s t-shop(om) zvládnete všetko hravo v priebehu pár chvíľ, napríklad z pohodlia vášho domova.


cestovné poistenie

Cestujete na dovolenku, služobnú cestu, za rodinou zábavou alebo na koncert? V tom prípade odporúčame pribaliť si cestovné poistenie, ktoré sa postará o všetky neočakávané nepríjemnosti, resp. o výdavky, ktoré sú s nimi spojené. Strata alebo odcudzenie batožiny, ošetrenie po úraze, omeškanie letu či iné okolnosti, to všetko sa jednoducho môže stať aj nám. Tak načo riskovať? Stačí sa jednoducho poistiť.

poistenie majetku

Vlastníte nehnuteľnosť? Gratulujeme. Nech už je to vaše bývanie alebo čisto investičný zámer, je viac ako rozumné si ju poistiť. To samozrejme platí aj o vybavení domácnosti. Poistite si ich u nás a spite v pohode. Záplavy, požiar, krupobitie, zlodeji, prasknuté potrubie ...? Nič z toho vás v prípade kvalitne nastaveného poistenia už neprekvapí. Náš online generátor vám vygeneruje ponuku komplexných a kvalitatívne plnohodnotných riešení.


zodpovednosť zamestnanca

Chráňte sa pred škodami na služobnom vozidle, škodami spôsobenými neúmyselne a z nedbanlivosti napríklad na zverenom majetku, na zdraví alebo na živote. Poistenie zamestnanca je určené pre širokú škálu povolaní a predstavuje ochranu pred škodou, ktorú zamestnanec spôsobí zamestnávateľovi pri výkone svojho povolania alebo v priamej súvislosti s ním. Poistenie zamestnanca kryje škody až do výšky 4-násobku priemernej mesačnej mzdy a vrelo ho odporúčame každému zamestnancovi.

Investičné zlato

Po dobu 5 000 rokov sú zlato a striebro jedinými aktívami, ktoré nikdy nesklamali. Investícia do drahých kovov prináša stabilné zhodnotenie a výborne chráni hodnotu vkladu. Vytvorte si aj vy svoju zlatú rezervu. Je to jednoduché a navyše v rámci celej EU oslobodené od DPH. Nulové poplatky, online prístup k vášmu účtu či výbery zdarma sú len niektoré z výhod nami ponúkaných programov.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať